
Pendant Necklace Copper Plated Real Gold Light Luxury Geometric Mixed Gemstone Setting Jewelry O Word Chain
Pendant Necklace Copper Plated Real Gold Light Luxury Geometric Mixed Gemstone Setting Jewelry O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images













Pendant Necklace Copper Plated Real Gold Light Luxury Geometric Mixed Gemstone Setting Jewelry O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 5g |























