
Pendant Necklace Women's Imitation Camel Bone Style Plastic Resin Geometric Polishing Clavicle Chain
Pendant Necklace Women's Imitation Camel Bone Style Plastic Resin Geometric Polishing Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 14g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images






Pendant Necklace Women's Imitation Camel Bone Style Plastic Resin Geometric Polishing Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Resin |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 14g |























