
Pendant Necklace Zodiac Snake Natural Colored Topaz Amethyst 925 Sterling Silver Inlaid Animal Pattern
Pendant Necklace Zodiac Snake Natural Colored Topaz Amethyst 925 Sterling Silver Inlaid Animal Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Snake Shape,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 30g |
Original: $24.56
-65%$24.56
$8.60More Images







Pendant Necklace Zodiac Snake Natural Colored Topaz Amethyst 925 Sterling Silver Inlaid Animal Pattern
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Snake Shape,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Snake Shape,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Niche,Animal |
| Weight | 30g |























