
Punk Style Metal Alloy Heart Shape Geometric Letters Numbers Text Pendant Necklace With O Chain And Electroplating Treatment
Punk Style Metal Alloy Heart Shape Geometric Letters Numbers Text Pendant Necklace With O Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $2.38
-65%$2.38
$0.83More Images









Punk Style Metal Alloy Heart Shape Geometric Letters Numbers Text Pendant Necklace With O Chain And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























