
Ring Alloy Dripping Oil Animal Geometric Electroplating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 23g |
Original: $4.46
-65%$4.46
$1.56More Images





Ring Alloy Dripping Oil Animal Geometric Electroplating
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Alloy + Dripping Oil |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Personality,Animal |
| Weight | 23g |























