
Ring S925 Sterling Silver Crystal Natural Citrine Amethyst Colored Gemstone Geometric Ushaped Set With Gems Light Luxury Style
Ring S925 Sterling Silver Crystal Natural Citrine Amethyst Colored Gemstone Geometric Ushaped Set With Gems Light Luxury Style
| Gender | Sugar Cube,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $19.51
-65%$19.51
$6.83More Images

















Ring S925 Sterling Silver Crystal Natural Citrine Amethyst Colored Gemstone Geometric Ushaped Set With Gems Light Luxury Style
| Gender | Sugar Cube,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Sugar Cube,Women's |
|---|---|
| Material | Crystal |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric |
| Processing Technology | Set With Gems |
| Shape | Geometric |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























