
S925 Sterling Silver Snake Bone Chain Geometric Zircon Necklace With Electroplating For Women
S925 Sterling Silver Snake Bone Chain Geometric Zircon Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $14.94
-65%$14.94
$5.23More Images




S925 Sterling Silver Snake Bone Chain Geometric Zircon Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























