
Snake Ring Copper Electroplated Platinum 18K Gold Fashion Geometric Adjustable
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $10.86
-65%$10.86
$3.80More Images






Snake Ring Copper Electroplated Platinum 18K Gold Fashion Geometric Adjustable
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























