
Sterling Silver Crystal Geometric Amethyst Pendant Collarbone Necklace Set With Gemstones Unisex
Sterling Silver Crystal Geometric Amethyst Pendant Collarbone Necklace Set With Gemstones Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Crystal |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $28.45
-65%$28.45
$9.96More Images






Sterling Silver Crystal Geometric Amethyst Pendant Collarbone Necklace Set With Gemstones Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Crystal |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Crystal |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |























