
Sterling Silver Moissanite Ring With Rhombus Pattern And Diamond Treatment For Women
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond |
| Modeling | Rhombus |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $25.38
-65%$25.38
$8.88More Images


Sterling Silver Moissanite Ring With Rhombus Pattern And Diamond Treatment For Women
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond |
| Modeling | Rhombus |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Anti Allergy Protection | Gold,Platinum |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Diamond |
| Modeling | Rhombus |
| Occasion | Personality Fashion |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























