
Sterling Silver Natural Color Amethyst Geometric Pendant Collarbone Necklace With Gemstones
Sterling Silver Natural Color Amethyst Geometric Pendant Collarbone Necklace With Gemstones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ring,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
More Images












Sterling Silver Natural Color Amethyst Geometric Pendant Collarbone Necklace With Gemstones
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ring,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Ring,Unisex |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |























