
Titanium Steel Geometric Bird Necklace With Diamond Micropaved Zircon And Real Gold Electroplating Cartoon Style
Titanium Steel Geometric Bird Necklace With Diamond Micropaved Zircon And Real Gold Electroplating Cartoon Style
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.94
-65%$1.94
$0.68More Images





Titanium Steel Geometric Bird Necklace With Diamond Micropaved Zircon And Real Gold Electroplating Cartoon Style
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Cartoon |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























