
Tulip Flower Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Electroplating O Chain Women's Titanium Steel Accessories
Tulip Flower Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Electroplating O Chain Women's Titanium Steel Accessories
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images
















Tulip Flower Necklace Copper Mixed Gemstone Inlay Electroplating O Chain Women's Titanium Steel Accessories
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























