
Tulip Flower Necklace Women's Light Luxury Style Copper Electroplating Accessories
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images









Tulip Flower Necklace Women's Light Luxury Style Copper Electroplating Accessories
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























