
Unique Geometric Natural Water Grass Agate Stone Ring S925 Silver Retro Fashion Women's Ring With Diamond Treatment
Unique Geometric Natural Water Grass Agate Stone Ring S925 Silver Retro Fashion Women's Ring With Diamond Treatment
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Original: $21.28
-65%$21.28
$7.45More Images



Unique Geometric Natural Water Grass Agate Stone Ring S925 Silver Retro Fashion Women's Ring With Diamond Treatment
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Retro,Women's |
|---|---|
| Material | Agate |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Closed Us8 |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 3g |























