
Waist Chain Body Chain Imitation Pearl Copper Chain Alloy Peach Heart Pendant
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 5g |
Original: $3.22
-65%$3.22
$1.13More Images




Waist Chain Body Chain Imitation Pearl Copper Chain Alloy Peach Heart Pendant
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Copper Chain + Imitation Pearl + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Versatile |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 5g |























