
Waist Chain Body Chain Retro Crescent Love Style Metal Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 79g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images





Waist Chain Body Chain Retro Crescent Love Style Metal Iron Chain Alloy
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 79g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Elements | Lobster Clasp |
|---|---|
| Gender | Female |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Number Of Belt Loops | Single Lap |
| Size | 115Cm |
| Style | Simple |
| Suitable For The Season | Autumn |
| Weight | 79g |























