
Wholesale Alloy Simple Body Chain Set With Diamonds And Flower Pattern For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 177g |
Original: $11.45
-65%$11.45
$4.01More Images







Wholesale Alloy Simple Body Chain Set With Diamonds And Flower Pattern For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 177g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 177g |























