
Wholesale Candy Bear Necklace Mixed Gem Inlay Copper Electroplated Sweet Animal Zodiac Style Unisex Cross Chain Accessory
Wholesale Candy Bear Necklace Mixed Gem Inlay Copper Electroplated Sweet Animal Zodiac Style Unisex Cross Chain Accessory
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images













Wholesale Candy Bear Necklace Mixed Gem Inlay Copper Electroplated Sweet Animal Zodiac Style Unisex Cross Chain Accessory
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Sweet,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























