
Wholesale Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Drop Shape Rhinestone Electroplated For Women
Wholesale Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Drop Shape Rhinestone Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $15.29
-65%$15.29
$5.35More Images




Wholesale Clavicle Necklace 925 Sterling Silver Drop Shape Rhinestone Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 100g |























