
Wholesale Copper Ice Cream And Little Bear Shaped Pendant Necklace With Gold And Silver Twotone Electroplated Design For Women
Wholesale Copper Ice Cream And Little Bear Shaped Pendant Necklace With Gold And Silver Twotone Electroplated Design For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Ice Cream,Little Bear |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Little Bear |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.12
-65%$3.12
$1.09More Images





Wholesale Copper Ice Cream And Little Bear Shaped Pendant Necklace With Gold And Silver Twotone Electroplated Design For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Ice Cream,Little Bear |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Little Bear |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Ice Cream,Little Bear |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Little Bear |
| Style | Creamy Sweet Girl Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























