
Wholesale Copper Inlaid Oil Drip Cartoon Character Pendant Necklace Retro Hip Hop Style Jewelry Accessories
Wholesale Copper Inlaid Oil Drip Cartoon Character Pendant Necklace Retro Hip Hop Style Jewelry Accessories
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant | Cross-Border Hip-Hop Personalized Pendant |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Retro,Cartoon,Character |
| Weight | 76g |
Original: $24.19
-65%$24.19
$8.47More Images




Wholesale Copper Inlaid Oil Drip Cartoon Character Pendant Necklace Retro Hip Hop Style Jewelry Accessories
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant | Cross-Border Hip-Hop Personalized Pendant |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Retro,Cartoon,Character |
| Weight | 76g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant | Cross-Border Hip-Hop Personalized Pendant |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Cartoon Characters |
| Style | Retro,Cartoon,Character |
| Weight | 76g |























