
Wholesale Copper Inlaid Zircon Heart And Letter Pendant Necklace With Snake Bone Chain Fashion Style For Women
Wholesale Copper Inlaid Zircon Heart And Letter Pendant Necklace With Snake Bone Chain Fashion Style For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images






Wholesale Copper Inlaid Zircon Heart And Letter Pendant Necklace With Snake Bone Chain Fashion Style For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper,A,B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Fashion Ol,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























