
Wholesale Copper O Chain Women's Light Luxury Geometric Infinite Symbol Twist Shape Pendant Necklace With Electroplating
Wholesale Copper O Chain Women's Light Luxury Geometric Infinite Symbol Twist Shape Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images






Wholesale Copper O Chain Women's Light Luxury Geometric Infinite Symbol Twist Shape Pendant Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























