
Wholesale Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold Geometric Design Fashion Light Luxury Women's Hand Jewelry
Wholesale Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold Geometric Design Fashion Light Luxury Women's Hand Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $19.62
-65%$19.62
$6.87More Images






Wholesale Copper Ring Electroplated With Platinum And 18K Gold Geometric Design Fashion Light Luxury Women's Hand Jewelry
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























