
Wholesale Copper Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Microinlaid Zircon Paper Clip Pendant Light Luxury Geometric Electroplated Style
Wholesale Copper Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Microinlaid Zircon Paper Clip Pendant Light Luxury Geometric Electroplated Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images






Wholesale Copper Titanium Steel Ochain Necklace For Women With Microinlaid Zircon Paper Clip Pendant Light Luxury Geometric Electroplated Style
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























