
Wholesale Earrings Copper Micropaved Platinum 18K Gold Plated Geometric Love Heart Design For Women
Wholesale Earrings Copper Micropaved Platinum 18K Gold Plated Geometric Love Heart Design For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Original: $9.89
-65%$9.89
$3.46More Images






Wholesale Earrings Copper Micropaved Platinum 18K Gold Plated Geometric Love Heart Design For Women
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micropaved |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 9g |























