
Wholesale Fashion Geometric Copper Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $12.88
-65%$12.88
$4.51More Images






Wholesale Fashion Geometric Copper Ring With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























