
Wholesale Female Titanium Steel And Copper Ochain Necklace With Microinlaid Zircon Rotating Flower Pendant Light Luxury Style Electroplating Treatment
Wholesale Female Titanium Steel And Copper Ochain Necklace With Microinlaid Zircon Rotating Flower Pendant Light Luxury Style Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images







Wholesale Female Titanium Steel And Copper Ochain Necklace With Microinlaid Zircon Rotating Flower Pendant Light Luxury Style Electroplating Treatment
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























