
Wholesale Geometric Cross Copper Gold Plated Jewelry Necklace For Men And Women
| Cross | Women's |
|---|---|
| Cross Pendant | Jp112 |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cross,Ethnic,National Style |
| Weight | 30g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images






Wholesale Geometric Cross Copper Gold Plated Jewelry Necklace For Men And Women
| Cross | Women's |
|---|---|
| Cross Pendant | Jp112 |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cross,Ethnic,National Style |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross | Women's |
|---|---|
| Cross Pendant | Jp112 |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cross,Ethnic,National Style |
| Weight | 30g |























