
Wholesale Geometric Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring With Zirconia Chain For Women
Wholesale Geometric Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring With Zirconia Chain For Women
| 6807 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Classic Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Geometric Gold Plated Environmentally Friendly Copper Ring With Zirconia Chain For Women
| 6807 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Classic Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6807 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Gold Plated |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Classic Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























