
Wholesale Girls' S925 Sterling Silver Geometric Diamond Ring Fashion Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $17.11
-65%$17.11
$5.99More Images





Wholesale Girls' S925 Sterling Silver Geometric Diamond Ring Fashion Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |





















