
Wholesale Necklace 225 Silver Insect Pattern Diamond Original Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $31.35
-65%$31.35
$10.97More Images




Wholesale Necklace 225 Silver Insect Pattern Diamond Original Design For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | Original Design,Animals |
| Styling | Insect |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |





















