
Wholesale Women's 925 Silver Vintage Heartshaped Ring With Diamond
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $22.53
-65%$22.53
$7.89More Images




Wholesale Women's 925 Silver Vintage Heartshaped Ring With Diamond
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Size | Us Size-9 |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |





















