
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Clavicle Chain Necklace With Pigeon Blood Red Imitation Color And Diamond Design
Wholesale Women's S925 Sterling Silver Clavicle Chain Necklace With Pigeon Blood Red Imitation Color And Diamond Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $51.72
-65%$51.72
$18.10More Images




Wholesale Women's S925 Sterling Silver Clavicle Chain Necklace With Pigeon Blood Red Imitation Color And Diamond Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |





















