
Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Stacked Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Original: $14.72
-65%$14.72
$5.15More Images




Women's S925 Sterling Silver Geometric Diamond Stacked Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Us Code -7 |
| Style | High Sense,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 100g |





















