
Wholesale Hip Hop Style Heart Shape Iron Chain Ccb Pendant Necklace With Electroplating Treatment
Wholesale Hip Hop Style Heart Shape Iron Chain Ccb Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
More Images




Wholesale Hip Hop Style Heart Shape Iron Chain Ccb Pendant Necklace With Electroplating Treatment
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Ccb |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 35g |























