
Wholesale Hiphop Jewelry Alloy Geometric Pendant With Electroplating And Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $4.46
-65%$4.46
$1.56More Images





Wholesale Hiphop Jewelry Alloy Geometric Pendant With Electroplating And Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























