
Wholesale Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Tassel Chain Clavicle Necklace For Women
Wholesale Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Tassel Chain Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
More Images




Wholesale Ins Style Electroplated Stainless Steel Heart Shape Pendant Tassel Chain Clavicle Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |





















