
Wholesale Women's Medieval Style Heart Shape Black Carved Geometric Goldplated Stainless Steel Spiral Sun Flower Leaf Pendant Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Women's Medieval Style Heart Shape Black Carved Geometric Goldplated Stainless Steel Spiral Sun Flower Leaf Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
More Images




Wholesale Women's Medieval Style Heart Shape Black Carved Geometric Goldplated Stainless Steel Spiral Sun Flower Leaf Pendant Necklace With Oshaped Chain
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Shaped Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |





















