
Wholesale Women's Fresh Cute Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Jewelry Accessories Set Including Earrings Necklaces And Bracelets
Wholesale Women's Fresh Cute Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Jewelry Accessories Set Including Earrings Necklaces And Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images




Wholesale Women's Fresh Cute Goldplated Stainless Steel Plants And Flowers Jewelry Accessories Set Including Earrings Necklaces And Bracelets
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |





















