
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Regular Chain Necklace
Wholesale Women's Sweet And Cool Style Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Regular Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Original: $3.88
-65%$3.88
$1.36More Images




Wholesale Women's Sweet And Cool Style Goldplated Stainless Steel Flower Pattern Regular Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Sweet And Cool Style,Plants And Flowers |
| Weight | 14g |





















