
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Jewelry Accessories Three Piece Set
Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Jewelry Accessories Three Piece Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Original: $3.38
-65%$3.38
$1.18More Images




Wholesale Women's Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Jewelry Accessories Three Piece Set
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Thin Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Japan And South Korea,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |





















