
Wholesale Iron Pendant Necklace Geometric Style Electroplating Yshaped Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 33g |
More Images










Wholesale Iron Pendant Necklace Geometric Style Electroplating Yshaped Chain For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 33g |























