🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Jewelry Copper Zircon Cross Animals Zodiac Microinlay Pendant Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 6g |
Select Color
From $0.85
Original: $2.44
-65%Wholesale Jewelry Copper Zircon Cross Animals Zodiac Microinlay Pendant Necklace—
$2.44
$0.85More Images













Wholesale Jewelry Copper Zircon Cross Animals Zodiac Microinlay Pendant Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Micro-Inlay |
| Weight | 6g |























