
Wholesale Jewelry Geometric Style Asymmetrical Zircon 925 Sterling Silver And Copper O Chain Electroplated Fashion Necklace For Women And Couple
Wholesale Jewelry Geometric Style Asymmetrical Zircon 925 Sterling Silver And Copper O Chain Electroplated Fashion Necklace For Women And Couple
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 100g |
Original: $7.95
-65%$7.95
$2.78More Images





Wholesale Jewelry Geometric Style Asymmetrical Zircon 925 Sterling Silver And Copper O Chain Electroplated Fashion Necklace For Women And Couple
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 100g |























