
Wholesale Jewelry Light Luxury Minimalist Copper Pendant Necklace With Inlaid Zircon Dropshaped Design For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Minimalist Copper Pendant Necklace With Inlaid Zircon Dropshaped Design For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images




Wholesale Jewelry Light Luxury Minimalist Copper Pendant Necklace With Inlaid Zircon Dropshaped Design For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Drop-Shaped |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























