
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Plated Animals Zodiac Pendant Necklace For Women
Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Plated Animals Zodiac Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.87
-65%$1.87
$0.65More Images









Wholesale Jewelry Light Luxury Style Copper Plated Animals Zodiac Pendant Necklace For Women
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























