
Wholesale Jewelry Natural Hetian Jade Pearl Southern Red S925 Sterling Silver Enamel Copper Unisex Minimalist Animal Zodiac Geometric U Shape Cartoon Characters Ring
Wholesale Jewelry Natural Hetian Jade Pearl Southern Red S925 Sterling Silver Enamel Copper Unisex Minimalist Animal Zodiac Geometric U Shape Cartoon Characters Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,U Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $5.05
-65%$5.05
$1.77More Images





Wholesale Jewelry Natural Hetian Jade Pearl Southern Red S925 Sterling Silver Enamel Copper Unisex Minimalist Animal Zodiac Geometric U Shape Cartoon Characters Ring
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,U Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Cartoon Characters,U Shape,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Minimalist,Ethnic,National Style |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























