
Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Copper Pendant S925 Sterling Silver Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Processing
Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Copper Pendant S925 Sterling Silver Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Processing
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $10.41
-65%$10.41
$3.64More Images




Wholesale Jewelry Retro Style Geometric Copper Pendant S925 Sterling Silver Necklace With Snake Bone Chain And Electroplating Processing
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























